Dokonaj drobnych zmian na talerzu, by poprawić swój stan zdrowia

Witaj!

Nazywam się Ewelina Wieczorek i bardzo się cieszę, że mogę Cię tu powitać.

Jestem człowiekiem, takim jak Ty. Doświadczam radości i smutku, zadowolenia i złości, bywam pełna energii, a niekiedy nie mam chęci na nic. Ale…

… jako, że dane mi było przeżyć 40 lat i z racji tego trochę doświadczyć (jestem matką trzech córek, żoną, jak również pedagogiem i psychodietetykiem z 16-letnim doświadczeniem), to pewne rzeczy udało mi się przepracować w sobie na tyle, by móc podpowiadać innym, jak mogą trwale zmienić swoją obecną sytuację.

Moją wielką pasją jest opracowywanie działań strategicznych w budowaniu lepszego stanu zdrowia i optymalnej masy ciała u ludzi (pracuję głównie z kobietami, choć część moich klientów stanowią mężczyźni, młodzież oraz dzieci).

Pomagam poprzez tworzenie racjonalnych i jak najprostszych planów żywieniowych oraz dzięki zwróceniu uwagi klienta na zrozumienie źródła swojej choroby/ dolegliwości oraz uznanie i uszanowanie jej komunikatu. Chodzi o przepracowanie lekcji, jaką miała mu dać. To właśnie pozwala mu trwale się z nią pożegnać.

Każdy z nas posiada zdolność samouzdrawiania, lecz z różnych powodów o tym zapominamy. Moją rolą jest przypomnieć mojemu klientowi o tym i ukierunkować go na mądre i świadome działanie.

W tym celu integruję wiedzę z różnych dziedzin (dietetyki, psychologii, psychocybernetyki, fizyki kwantowej, biologii, jak również nauk tj. totalna biologia). To pozwala mi rozwiązywać problemy w sposób holistyczny. Liczne obserwacje jak i badania wskazują, iż jest to najskuteczniejszy sposób pomagania, z uwagi na podejście do człowieka jako skomplikowanej całości biopsychospołecznej, a nie tylko samego ciała fizycznego.

Jeżeli chcesz:

  • zmniejszyć objawy swojej choroby
  • usunąć niepokojące Cię dolegliwości
  • oczyścić organizm
  • wyciszyć stan zapalny organizmu
  • przygotować się do operacji lub wymagasz ścisłej diety po zabiegu

… to jesteś w odpowiednim miejscu. Pomogę Ci ustawić sposób odżywiania tak, abyś mogła/ mógł szybko powrócić do zdrowia i pełni sił.

Jeśli zaś planujesz zdrowo i trwale schudnąć, a masz za sobą nieudane próby odchudzania się, zapraszam Cię TUTAJ.

Dwie dekady wnikliwych obserwacji, lata doświadczeń w pracy z innymi, jak i te znane mi z autopsji, sprawiają, że mogę rozwiązywać problemy moich klientów skutecznie. Wiem doskonale, że aby cel został osiągnięty, sama droga do niego musi być przyjemna i radosna. Inaczej rezultatu nie ma wcale albo pojawia się on jedynie na krótką chwilę, ponieważ szybko wracamy do dawnych nawyków i praktyk.

Abyś mogła/ mógł osiągnąć swoje cele, zapraszam Cię na pierwszą konsultację, podczas której:

  • przeanalizujemy wspólnie Twój problem oraz sposób dotarcia do celu, jaki przed sobą stawiasz
  • jeśli posiadasz aktualne wyniki badań, jak i inne dokumenty medyczne związane z Twoją chorobą/ dolegliwością (testy alergiczne, wypisy ze szpitala, zdjęcia USG itp.), zabierz je ze sobą na spotkanie
  • przeprowadzę z Tobą wywiad, w celu prześledzenia Twojego dotychczasowego sposobu żywienia, jak i sposobów radzenia sobie z emocjami i stresem w życiu codziennym (nie tylko zła dieta bywa powodem problemów zdrowotnych. Stąd – analogicznie – samo poprawienie diety, nie zawsze je rozwiązuje)
  • udzielę Tobie niezbędnych informacji dotyczących wyboru najlepszej drogi do celu (dla każdego może być to inny sposób, bo każdy z nas jest inny, zatem z innego powodu może wynikać podobny problem u dwójki ludzi)

Koszt pierwszej konsultacji – 199 PLN

Podczas spotkania masz możliwość wykonania skanu całego organizmu analizatorem magnetycznym, który określi Twój skład ciała, jak i poglądowo pokaże inne istotne parametry, m.in. niedobory i nadmiary składników mineralnych oraz witamin. Badanie to oferuję Tobie wówczas w promocyjnej cenie 50 PLN.
Dla osób z zewnątrz, którzy potrzebują jedynie samego badania, bez współpracy dietetycznej, jest to koszt 100 PLN.

Koszt opracowania indywidualnego planu żywieniowego, wraz z wytycznymi i wskazówkami – 199 PLN.

Plan ten będzie bazą, na której będziesz mógł/ mogła dokonywać modyfikacji (początkowo ze mną w trakcie wizyt kontrolnych, a później samodzielnie). We współpracy z klientem stawiam bowiem na to, by stał się on najlepszym dietetykiem dla siebie. Moim celem jest sprawić więc, byś uwierzyła/ył w siebie oraz odzyskała/ał swą moc, decyzyjność i poczucie sprawczości. W takim położeniu nie będziesz musiała/ ał korzystać więcej z moich usług. Zatem oboje osiągniemy cel – Ty umocnienie i lepszy stan zdrowia, zaś ja kolejne potwierdzenie tego, że to co robię jest wartościowe i daje efekty.

Konsultacja kontrolna – 149 PLN

Ich ilość i częstotliwość ustalimy wspólnie, obserwując zmiany i osiągane przez Ciebie rezultaty. Będzie to zależne również od ewentualnych przeszkód, które pojawiają się na Twej drodze, a którymi należy się zajmować na bieżąco, wypracowując mądre strategie na przyszłość. Wspieram moich klientów w tym obszarze, udzielając im wskazówek, jak i skutecznych narzędzi do zmiany.

Zmiana nawyków wymaga, by w miejsce starego i niepożądanego wprowadzić nowy (zmieniając tym samym ścieżki neuronalne w mózgu). Jest to więc jeden z kluczowych punktów mojego programu pracy z klientem.

Zadbaj o siebie już teraz, umawiając wizytę pod numerem telefonu
500 858 830 lub poprzez okienko na Znanym Lekarzu i dołącz do grona moich zadowolonych klientów, którzy otrzymali wsparcie, jakiego potrzebowali.


Z lekkością,
Ewelina Wieczorek
specjalista psychodietetyki, pedagog i strateg w budowaniu lepszego zdrowia