Potrzebujesz pomocy dietetycznej w Twoim problemie zdrowotnym?

Witaj!

Nazywam się Ewelina Wieczorek i… jestem człowiekiem, takim jak Ty. Doświadczam radości i smutków, zadowolenia i złości, bywam pełna energii, a niekiedy nie mam chęci na nic. Ale…

… jako, że dane mi było przeżyć 40 lat i z racji tego trochę doświadczyć (jestem matką trzech córek, żoną, jak również psychodietetykiem z 16-letnim doświadczeniem), to pewne rzeczy udało mi się przepracować w sobie na tyle, by móc podpowiadać innym, jak mogą zmienić swoją obecną sytuację.

Moją wielką pasją jest opracowywanie DZIAŁAŃ STRATEGICZNYCH w budowaniu lepszego stanu zdrowia i optymalnej masy ciała u ludzi (pracuję głównie z kobietami, choć część moich klientów stanowią mężczyźni, młodzież oraz dzieci).

Pomagam poprzez opracowywanie racjonalnych i jak najprostszych planów żywieniowych oraz dzięki pracy mentalnej z klientem, dzięki której przygląda się on sobie – swoim emocjom, przekonaniom, reakcjom i nawykom. To wszystko pozwala mu zyskać pewność, co do swoich wyborów i odkryć wewnętrzne zasoby, które zawsze miał w sobie, lecz z różnych powodów o nich zapomniał.

W tym celu integruję wiedzę z różnych dziedzin (dietetyki, psychologii, psychocybernetyki, fizyki kwantowej, biologii, jak również nauk tj. totalna biologia). To pozwala mi rozwiązywać problemy moich klientów w sposób holistyczny. Liczne obserwacje jak i badania wskazują, iż jest to najskuteczniejszy sposób pomagania, z uwagi na podejście do człowieka jako skomplikowanej całości biopsychospołecznej, a nie tylko samego ciała fizycznego.

Jeżeli chcesz zatem:

  • zmniejszyć objawy swojej choroby lub uzdrowić się
  • usunąć niepokojące Cię dolegliwości
  • oczyścić organizm
  • wyciszyć stan zapalny organizmu
  • przygotować się do operacji lub wymagasz ścisłej diety po zabiegu

… to jesteś w odpowiednim miejscu. Pomogę Ci ustawić sposób odżywiania tak, abyś mogła/ mógł szybko powrócić do zdrowia i pełni sił. Jeśli jesteś kobietą i planujesz zdrowo i trwale schudnąć, zapraszam Cię TUTAJ.

Dwie dekady wnikliwych obserwacji, lata doświadczeń w pracy z innymi, jak i tych znanych mi z autopsji, sprawiają, że mogę rozwiązywać problemy moich klientów skutecznie. Wiem doskonale, że aby cel został osiągnięty, sama droga do niego musi być przyjemna i radosna. Inaczej rezultatu nie ma wcale albo pojawia się on jedynie na krótką chwilę, ponieważ szybko wracamy do dawnych nawyków i praktyk.

Abyś mogła/ mógł osiągnąć swoje cele, zapraszam Cię na pierwszą konsultację, podczas której:

  • przeanalizujemy wspólnie Twój problem oraz sposób dotarcia do celu, jaki przed sobą stawiasz
  • jeśli posiadasz aktualne wyniki badań, jak i inne dokumenty medyczne związane z Twoją chorobą/ dolegliwością (testy alergiczne, wypisy ze szpitala, zdjęcia USG itp.), zabierz je ze sobą na spotkanie
  • dokonamy pomiarów antropometrycznych
  • przeprowadzę z Tobą wywiad psychodietetyczny, w celu prześledzenia Twojego dotychczasowego sposobu żywienia, poziomu satysfakcji z życia, jak i sposobów radzenia sobie z emocjami i stresem w życiu codziennym (nie tylko zła dieta bywa powodem problemów zdrowotnych. Stąd – analogicznie – samo poprawienie diety, nie zawsze je rozwiązuje)
  • udzielę Tobie niezbędnych informacji dotyczących wyboru najlepszej drogi do celu (dla każdego może być to inny sposób, bo każdy z nas jest inny i z zupełnie innego powodu może wynikać podobny problem u dwóch różnych ludzi)

Koszt pierwszej konsultacji – 199 PLN

Podczas spotkania masz możliwość wykonania skanu całego organizmu analizatorem magnetycznym, który określi Twój skład ciała, jak i poglądowo pokaże inne istotne parametry, m.in. niedobory i nadmiary składników mineralnych oraz witamin. Badanie to oferuję Tobie wówczas w promocyjnej cenie 50 PLN.
Dla osób z zewnątrz, którzy potrzebują jedynie samego badania, bez współpracy dietetycznej, jest to koszt 100 PLN.

Koszt opracowania indywidualnego planu żywieniowego, wraz z wytycznymi i wskazówkami – 199 PLN.

Plan ten będzie bazą, na której będziesz mógł/ mogła dokonywać modyfikacji (początkowo ze mną w trakcie wizyt kontrolnych, a później samodzielnie). We współpracy z klientem stawiam bowiem na to, by stał się on najlepszym dietetykiem dla siebie. Moim celem jest sprawić, by uwierzył w siebie oraz odzyskał swą moc, decyzyjność i poczucie sprawczości.

Konsultacja kontrolna – 149 PLN

Ich ilość i częstotliwość ustalimy wspólnie, obserwując zmiany i osiągane przez Ciebie efekty. Będzie to zależne również od ewentualnych przeszkód, które pojawiają się na Twej drodze, a którymi należy się zajmować na bieżąco, wypracowując mądre strategie na przyszłość. Wspieram moich klientów w tym obszarze, udzielając im wskazówek, jak i skutecznych narzędzi do pracy.

Zadbaj o siebie już teraz, umawiając wizytę pod numerem telefonu
500 858 830 lub poprzez okienko na Znanym Lekarzu i dołącz do grona moich zadowolonych klientów, którzy otrzymali wsparcie, jakiego potrzebowali.


Z lekkością,
Ewelina Wieczorek
specjalista psychodietetyki, pedagog i strateg w budowaniu zdrowia