Jak pomagam?

Naprawdę chcesz być na diecie?
Czy rzeczywiście tego potrzebujesz do bycia szczęśliwą?
I czy sądzisz, że dieta rozwiązuje u ludzi problem nadwagi
i/ lub choroby?


Pomagam przede wszystkim osobom, które na powyższe pytania odpowiedziały trzykrotnie i stanowczo: NIE.

Osobiście nie znam osób, które chcą być na diecie. Za to znam mnóstwo takich, którzy chcą być zdrowi i szczupli! Między innymi dlatego odeszłam od opracowywania diet. Jako psychodietetyk kładę dziś mocny nacisk na przedrostek „psycho”, bo takie podejście się sprawdza u moich klientów. Dietetyka gra tutaj drugie skrzypce, o czym przekonywałam się wielokrotnie na przestrzeni lat (chcąc poznać moją historię, w tym liczne upadki i niepowodzenia w pracy dietetycznej, wejdź TUTAJ).

Odkąd weszłam na zupełnie inną perspektywę postrzegania problemów zdrowotnych oraz tych związanych z masą ciała, zrozumiałam, że to Ty jesteś swoim najlepszym dietetykiem! To moje największe odkrycie po latach pracy. To ono zmotywowało mnie nie tylko do wypracowania nowych, skuteczniejszych metod pracy z klientem, lecz również do zbudowania strony EpiCentrum Zdrowia od nowa.

W jakiej formie pomagam?

Po pierwsze – pisząc artykuły na blogu. Piszę w przypływie natchnienia i tylko wtedy, gdy czuję, że chcę coś istotnego przekazać. Lubię pisać o rzeczach, które są warte poruszenia i które mogą przełożyć się na trwałe efekty u Czytelników.

Po drugie – pisząc bezpłatne i płatne poradniki, które dają konkretne wskazówki związane z osiągnięciem trwałego efektu w odchudzaniu i zdrowieniu.
Już niebawem będziesz mogła bezpłatnie pobrać pierwszy z nich – pomoże Ci on zyskać świeże i racjonalne spojrzenie na problem nadwagi i choroby. Dostaniesz ponadto garść wartościowej wiedzy i motywacji do postawienia kroku na drodze do zarządzania swoim ciałem.

Po trzecie – dając klientom możliwość indywidualnego wsparcia w procesie odchudzania i zdrowienia. Szczegóły dotyczące tej formy pomocy poznasz TUTAJ.

Po czwarte – organizując warsztaty i webinary, stacjonarne jak i online. O tych będę informowała na bieżąco.

Zapraszam Cię gorąco do współpracy indywidualnej, jak również do korzystania z materiałów na stronie EpiCentrum Zdrowia.

Mądrości i Zdrowia!