Wsparcie dietetyczne w chorobie lub dolegliwości

Witam Cię serdecznie!

Jednym z pierwszych założeń firmy EPICENTRUM ZDROWIA, była pomoc ludziom w opracowywaniu bezpiecznych i skutecznych planów żywieniowych w konkretnych chorobach lub dolegliwościach. I od 15 lat nic się nie zmieniło jeśli chodzi o tę formę wsparcia.

Jeśli:

  • cierpisz na chorobę przewlekłą lub zaburzenia odżywiania się
  • odczuwasz niepokojące dolegliwości
  • jesteś po operacji, która wymaga konkretnej diety
  • szykujesz się do operacji, która wymaga odpowiedniego sposobu żywienia

to jesteś w odpowiednim miejscu. Pomogę Ci ustawić sposób odżywiania tak, abyś mógł/ mogła szybko powrócić do zdrowia i pełni sił.


Jeżeli Twoim celem jest trwale schudnąć i do tego jesteś kobietą, zapraszam Cię do współpracy w ramach programu DLA KOBIET, który opracowałam szczegółowo z myślą o nich. Wszystkie informacje znajdziesz poniżej:

Jeśli nie musisz się odchudzać albo jest to Twoim dodatkowym celem (nie głównym), to zapraszam Cię do kontaktu pod nr tel. 500 858 830. Ustalimy termin spotkania i rozpoczniemy współpracę.

Twoja inwestycja na naszą pierwszą, główną konsultację, to 200 PLN. Na niej ustalimy, czego konkretnie potrzebujesz, jakie metody będą najlepsze dla rozwiązania Twojego problemu. Jako osoba doświadczona w pracy psychodietetycznej, potrafię przewidzieć już na ogół, co okaże się u danego klienta najbardziej skuteczne, a co raczej nie. To wszystko „wychodzi” nam przy pierwszej wizycie. Zarezerwuj sobie zatem godzinę czasu.

Być może wystarczą Tobie ogólne zalecenia żywieniowe oraz zechcesz jedynie uzyskać cenne informacji o produktach, które są dozwolone w Twojej chorobie/ dolegliwości, a które nie, wówczas będzie to Twój jedyny koszt. Natomiast gdy okaże się, że Twoja sytuacja wymaga konkretnego planu dietetycznego, wtedy koszt takiego planu to 200 PLN.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, by mnie trochę poznać, przekonać się do misji EPICENTRUM ZDROWIA oraz poczuć, czy rzeczywiście jestem w stanie rozwiązać Twój problem, zapraszam Cię w tym celu do zakładek na górze strony: Kim jestem i dlaczego to robię?, Jak pomagam i dlaczego w ten sposób? oraz na stronę główną.

Mi również zależy na tym, by klient był pewny swojej decyzji i gotowy na współpracę. Tylko wtedy osiągniemy wspólnie rezultaty, o jakie nam chodzi.

Zapraszam Cię serdecznie!

Ewelina Wieczorek
Specjalista psychodietetyki, pedagog i strateg w budowaniu zdrowia
Tel. 500 858 830