WEJDŹ NA BLOG!

Wartościowa wiedza dla Ciebie
Zajrzyj na:

Znany Lekarz...

Byłeś bądź jesteś moim Klientem?
Dodaj swoją opinię o efektach naszej współpracy:

Ewelina Wieczorek - ZnanyLekarz.pl

Test na nietolerancję pokarmową

Poradnia EpiCentrum Zdrowia
wykonuje testy
na nietolerancję pokarmową -

- FOOD DETECTIVE
i
posiada Certyfikat
potwierdzający wiedzę i umiejętności
w przeprowadzaniu testu.


FACEBOOK

Zerknij na profil


                                             
                                                 Oferta olejów tłoczonych na zimno
Oferujemy Państwu domowy wyrób świeżo-tłoczonych olejów dziewiczych, czyli:

-     pozyskanych z jak najlepszych surowców

-  tłoczonych w profesjonalnej wytłaczarce ślimakowej, z zastosowaniem temperatury tłoczenia nieprzekraczającej 40 stopni (jest to tłoczenie na zimno)

-     po wytłoczeniu oleju, osad będzie usuwany tylko i wyłacznie ręcznie - przez sitko

-   olej wlany jest do szklanej butelki i przechowywany będzie w temperaturze 5-10 stopni.

-     tak wykonany olej można przechowywać w lodówce do 3 miesięcy

Mają Państwo zatem już teraz możliwość zakupić u nas świeżuteńki olej, wytłoczony dla Was poprzedniego dnia, nie poddany żadnym technologicznym manipulacjom!

Jako, że oleje roślinne używamy na co dzień dość często, są one stałym punktem naszych zakupów. Powinny być zatem zdrowe i powinny dostarczać nam wielu składników odżywczych.

Niestety oleje standardowe, kupowane w plastykowych butelkach, nie spełniają powyższych warunków. Nie są dla nas ani odżywcze, ani zdrowe.

Po pierwsze, stojąc na półce w przezroczystej plastykowej butelce, tracą większość z tego, co miały zanim trafiły do butelki. Poza tym są rafinowane.

Te zaś, które mają na etykiecie napis: tłoczone na zimno, również bardzo często stoją na półce za długo, a olej ten powinien być zużyty w ciągu maksymalnie 2 miesięcy i być przechowywany w ciemnym, chłodnym miejscu. Mało tego, zdarza się tak, że mimo iż olej jest z pierwszego tloczenia, poddany został rafinacji (nie zawsze producent podaje taką informację na etykiecie). Rafinowany olej znaczy tyle, że został oczyszczony wysoką temperaturą, wodą oraz chemikaliami.

 Dlatego za namową przyjaciół i rodziny, zakupiliśmy profesjonalną wytłaczarkę do olejów i rozpoczęliśmy tłoczenie olejów, które są świeżutkie, pachnące i prawdziwe, bez jakichkolwiek dodatków. No chyba, że dodatkiem będą zioła i przyprawy (świeży czosnek, papryka, bazylia, tymianek itd.).

Pomimo oddzielenia ręcznego osadu, na dnie butelki pozostaje zawsze jeszcze trochę osadu. Świadczy to jednak o tym, że olej nie został poddany rafinacji. Ten rafinowany jest zawsze piekny i klarowny, lecz jak wiadomo, dla osób ceniących zdrowie nie wygląd oleju się liczy, ale jego jakość, smak i walory prozdrowotne. Rafinacja pozbawia oleju wielu cennych składników, które pierwotnie w nim miały być.

Tłoczymy obecnie olej ze słonecznika, lnu, ostropestu i pestek dyni. Na pewno w niedalekiej przyszłości powiększymy ofertę o olej z sezamu czy orzechów włoskich. Wszystko zaleznie od Państwa pomysłów i życzeń :-)

Olej otrzymają Panstwo od nas w szklanej, ciemnej butelce z nakrętką niekapką.
Pojemność 500ml. Ceny przedstawiają się następująco (są to szacunkowe ceny wstępne):

- olej ze słonecznika 17,00 PLN
- olej z lnu 17,00 PLN
- olej z ostropestu 26,00 PLN
- olej z pestek dyni 39,00 PLN


Oleje będziemy tłoczyli zawsze na zamówienie, a zatem na dzień/ dwa przed zakupem! Będziecie mieli więc pewność, że olej jest świeżuteńki.

Zapraszamy zatem do kontaktu.

Zamówienia można składać drogą mailową lub telefoniczną:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 500 858 830

 

Odbiór olejów - Szczecinek.
Możliwa również wysyłka.

 

© Prawo autorskie do strony posiada dieta-trening.eu
Wszelkie prawa zastrzeżone.